Jak się ubrać na trening: Męskie inspiracje dotyczące stroju na fitnessW świecie siłowni i fitnessu musisz być w stanie z łatwością przechodzić z jednej aktywności do drugiej. Dlatego ważne jest, aby mieć wszechstronną garderobę, dzięki czemu można przejść od podnoszenia ciężarów w siłowni do uderzenia w kort tenisowy bez konieczności zmiany ubrania. Chociaż istnieje wiele różnych opcji, jeśli chodzi o odzież treningową, te wskazówki pomogą Ci znaleźć odpowiednie rzeczy dla Twojej rutyny. Każdy trening wymaga określonych strojów. Niezależnie od tego, czy oznacza to zakrycie swojego wytatuowanego ciała w boksie CrossFit, czy ubieranie się odporne na pot na zajęcia jogi, znalezienie najlepszego stroju do ćwiczeń jest niezbędne dla każdego faceta, który chce uzyskać szczytową formę fizyczną. Czytaj dalej, aby uzyskać porady dotyczące ubierania się na trening.

Co założyć na siłownię

Istnieje kilka ważnych czynników, które należy rozważyć podczas wybierania ubrań na siłownię. Dopasowanie jest kluczowe, zwłaszcza jeśli masz na sobie coś, co może przeszkadzać w treningu. Na przykład, luźne spodnie mogą zaczepić się o koła roweru stacjonarnego, co może być niebezpieczne.

Wygoda to również konieczność. Nie chcesz, by podczas biegu na bieżni rozpraszało Cię swędzenie, dlatego upewnij się, że Twoje ubrania są wykonane z oddychających tkanin. Upewnij się również, że Twoje ubrania nadają się do prania, ponieważ ubrania z siłowni mogą stać się dość brutto.

Jeśli wybierasz się do publicznej siłowni, wybierz ubrania, które łatwo zdjąć. Większość obiektów ma zasady dotyczące tego, co można, a czego nie można nosić, więc upewnij się, że sprawdzisz przed wyjściem.

Buty do biegania

Bieganie jest jednym z najlepszych ćwiczeń, które możesz zrobić dla swojego ciała, więc ważne jest, aby znaleźć odpowiednią parę butów. Kiedy kupujesz buty do biegania, chcesz upewnić się, że wybierasz parę, która działa dla konkretnego typu stopy i stylu biegania. Większość butów do biegania jest zaprojektowana dla kogoś z wysokim lub niskim łukiem, więc ważne jest, aby przetestować różne typy, aby znaleźć ten, który działa najlepiej dla Ciebie.

W związku z tym, że jest to bardzo ważny element w życiu każdego z nas, warto pamiętać o tym, że nie potrzebujemy nowej pary butów za każdym razem, kiedy idziemy pobiegać. Nie ma co ukrywać, że buty nie trwają wiecznie, ale też nie muszą być wymieniane co roku. W związku z tym, że nie jest to możliwe, nie ma co liczyć na to, że w przyszłości będzie to możliwe.

Wygodne koszulki

Jeśli lubisz chodzić na siłownię kilka razy w tygodniu, ale nie masz ochoty na podnoszenie ciężarów, para swobodnych sportowych spodni i luźny t-shirt są idealne. Odzież sportowa przeszła długą drogę w ostatnich latach, więc możesz znaleźć wysokiej jakości rzeczy, które są stylowe i pochlebne dla różnych działań.

Podczas zakupów odzieży sportowej szukaj rzeczy, które są lekkie, odprowadzają wilgoć i są oddychające. Sprzęt sportowy jest świetny dla sportowców uprawiających wiele dyscyplin, ale ważne jest, aby wybrać odpowiednie elementy do swoich zajęć. Na przykład, koszykarz może unikać czapki z daszkiem, a gracz w baseball może unikać noszenia kijów piłkarskich.

Jeśli lubisz mieszać swoją rutynę, wpadając na zajęcia jogi od czasu do czasu, potrzebujesz specjalnego stroju, który jest stworzony do rozciągania i poruszania się. Legginsy do jogi są popularne, ale jeśli możesz znaleźć spodnie do jogi z wbudowanym paskiem w talii, są jeszcze lepsze. Szukaj topów do jogi, które mają otwarty i oddychający materiał, więc nie będziesz się zbytnio nagrzewać i pocić. Luźny, jasny top jest również miłą opcją. Skarpetki do jogi lub baletki to idealne buty do tego typu treningu.

Jeśli lubisz łączyć trening z jogą, poszukaj topów i legginsów w jasnych kolorach i odważnych wzorach. W ten sposób możesz się rozciągać i ćwiczyć w komfortowych warunkach, a jednocześnie pokazać swój indywidualny styl.

Strój do ćwiczeń

Jeśli podnosisz ciężary lub wykonujesz inne ćwiczenia siłowe, takie jak przysiady, wyciskanie nogami i martwy ciąg, chcesz mieć inny strój na tę część treningu. Zwykły t-shirt i spodnie sportowe są idealne dla tego typu rutyny fitness. Wybierz kilka różnych kolorów i znajdź spodnie ze sznurkiem lub elastyczną talią, aby utrzymać je w miejscu podczas podnoszenia.

Dla tego typu ćwiczeń ważne jest, aby mieć ubrania, które są funkcjonalne i oddychające. Chociaż kuszące jest wybranie jasnej pary spodni lub koszulki z ulubioną drużyną sportową, te ubrania mogą być zbyt grube, aby umożliwić organizmowi oddychanie i prawidłowe schłodzenie.

Strój zapaśniczy

Jeśli jesteś w amatorskich zapasach, jiu-jitsu lub innym sporcie grapplingowym, potrzebujesz specyficznego rodzaju odzieży. Tego typu treningi często obejmują dużo tarzania się po macie i dużo pocenia. Dlatego ważne jest, aby zapaśnicy nosili odzież, która jest oddychająca i lekka, ale nie za delikatna. Szukaj mocnych tkanin, takich jak bawełna i poliester, które są lekkie, ale wystarczająco trwałe, aby przetrwać wiele zwojów na macie.

Najlepsze stroje zapaśnicze są luźno dopasowane i łatwo się w nich poruszać. Możesz również znaleźć spodnie zapaśnicze ze sznurkiem do ściągania, aby utrzymać je w miejscu, gdy się poruszasz.

Strój do ćwiczeń

Jeśli podnosisz ciężary lub wykonujesz inne ćwiczenia siłowe, takie jak przysiady, wyciskanie nogami i martwy ciąg, chcesz mieć inny strój do tej części treningu. Zwykły t-shirt i spodnie sportowe są idealne dla tego typu rutyny fitness. Wybierz kilka różnych kolorów i znajdź spodnie ze sznurkiem lub elastyczną talią, aby utrzymać je w miejscu podczas podnoszenia.

Dla tego typu ćwiczeń ważne jest, aby mieć ubrania, które są funkcjonalne i oddychające. Chociaż kuszące jest wybranie jasnej pary spodni lub koszulki z ulubioną drużyną sportową, te ubrania mogą być zbyt grube, aby umożliwić organizmowi oddychanie i prawidłowe schłodzenie.

Buty do biegania

Bieganie jest jednym z najlepszych ćwiczeń, jakie możesz zrobić dla swojego ciała, więc ważne jest, aby znaleźć odpowiednią parę butów. Kiedy kupujesz buty do biegania, upewnij się, że pasują do Twojego typu stopy, łuku i chodu. Możesz również udać się do sklepu biegowego i poprosić profesjonalistę o dopasowanie najlepszych butów dla Twoich potrzeb.

W związku z tym, że nie ma co się zastanawiać nad tym, czy aby na pewno nie jest to zbyteczne, czy nie. Nie ma co ukrywać, że buty nie trwają wiecznie, ale też nie muszą być wymieniane co roku. Kluczem jest rotacja pomiędzy różnymi parami.

Odzież sportowa

Jeśli lubisz chodzić na siłownię kilka razy w tygodniu, ale nie masz ochoty na podnoszenie ciężarów, para luźnych sportowych spodni i luźny t-shirt są idealne. Odzież sportowa przeszła długą drogę w ostatnich latach, więc możesz znaleźć wysokiej jakości rzeczy, które są stylowe i pochlebne dla różnych aktywności.

Podczas zakupów odzieży sportowej szukaj rzeczy, które są lekkie, odprowadzające wilgoć i oddychające. Odzież sportowa jest idealna dla osób uprawiających wiele sportów, ale ważne jest, aby wybrać odpowiednie elementy do swoich zajęć.